“Liepājas 7. vidusskolas 6.klašu skolēniem un klases audzinātājām ļoti patika skatīties, kā Jūs veidojāt smilšu kino. Skolēni bija sajūsmā par iespēju darboties pašiem gan veidojot savas izvēlētās smilšu aplikāciju kartiņas, gan darboties Jūsu vadībā veidojot zīmējumus pie smilšu galda.”

(Liepājas 7.vsk.)

***

“Smilšu nodarbība bija lieliska! Bērni bija ļoti ieinteresēti un aizrautīgi veica visas aktivitātes. Viss bija pārdomāts un piemērots bērnu vecumam. Mākslinieki bija pacietīgi, iejūtīgi  un profesionāli. Paldies!!! Iesaku visiem, kas grib radīt  bērniem prieku un paplašināt redzesloku caur neparastām nodarbēm :)”

(Rīgas Centra humanitārā vsk.)

***
“Tas, ko Jūs bērniem piedāvājiet, ir tik nepieciešami, relaksējoši un arī izglītojoši. Pēc saviem vērojumiem (aplikācijās) varu teikt – bērnos tik lielu interesi par iesaistīšanos nodarbībās nākas reti redzēt. Darba procesā bērni bija gatavi tikai sasveicināties un palielīties ar savu veikumu, pārējā uzmanība – visa veltīta aplikācijas veidošanai! Tas notika tik rūpīgi, ar tādu interesi! Jauki!
Vakardien arī saņēmu lielu paldies no vienas māmiņas, kam divas meitiņas piedalījās nodarbībās, abas esot sajūsmā stāstījušas par piedzīvoto skolā. Darbiņi mājās celti goda vietā. Jauka atsauksme!

Skolotāju atsauksmes:
4.klases audzinātāja – Ļoti patika! Radoši, interesanti, bērniem saistoši!
2. klases audzinātāja – Relaksējoša, vecumam ļoti atbilstoša nodarbība. Bērni stāvā sajūsmā.
3. klases audzinātāja – Ļoti aizraujošs smilšu kino. Bērni aizrautīgi piedalījās uzdevumos.
1. klases audzinātāja – Ļoti patika! Patika smilšu kino gala rezultāts. Skolotāju arī aizrāva gan smilšu kino, gan aplikācijas.”

(Annas Brigaderes pamatskola Tērvetē)

***
“Pasākums bija ļoti interesants un bērniem saistošs. Skolēni vēroja gan mākslinieces darbu, gan arī paši varēja veidot smilšu zīmējumu. Bērniem jautrs likās “mēmais šovs” , kur vajadzēja zīmēt un atminēt vārdus. Arī veidot savus darbiņus smilšu aplikācijā bija interesanti.
Paldies komandai!”

(Rīgas Ostvalda vidusskola)

***

“Radošajā darbnīcā skolēni paši varēja pamēģināt zīmēt ar smiltīm – grupās spēlējot spēli “Mēmais šovs”. Tas nemaz nebija viegli, jo vajadzēja uzminēt dažādus vārdus, sākot no vieglākiem, līdz pat grāmatu un filmu nosaukumiem. Tomēr, kā atzina skolēni, process bija interesants un neparasts. Daži teica, ka šī nodarbība bija kā stimuls vairāk lasīt grāmatas un skatīties filmas.

Ik vienu skolēnu aizrāva arī glezniņu veidošana no krāsainām smiltīm. Darbiņi tika darināti ar lielu interesi un aizrautību. Šis bija labs izklaides veids, kas spēja noturēt skolēnu uzmanību un rezultāts saglabāsies vēl ilgi, jo liels vairums aptaujāto skolēnu minēja, ka savu izveidoto glezniņu liks mājās pie sienas.

Skolēni atzina, ka nodarbības bija ļoti interesantas. Tās viņiem deva iespēju izmēģināt kaut ko jaunu un iepazīt kaut ko nezināmu!”

(Valmieras sākumskolas pedagogs karjeras konsultants Jana Rozenberga)

***

“Tas bija skaisti- skatīties kā tavā acu priekšā top brīnišķīgi mākslas darbi. Augsta un profesionāla mākslinieciskā kvalitāte.
Pasākuma pievienotā vērtība -vizuālais aspekts, prasme skolēnus ieinteresēt, motivēt uz labiem darbiem. Sadarbības prasmju pilnveidošana. Novērtēt mūsu valsts pamatvērtības.
Bērnu atsauksmes – atgriezeniskā saite: 

– varēju zīmēt smiltīs pats,
– pārsteidza smilšu gleznu veidošana,
– prieks par savu veikumu,jo glezniņa noderēja kā dāvana ģimenei
– uzzināju, izmēģināju, pārsteidza, iepriecināja. Glezna mājās novietota svētku plauktā.
– ļoti pozitīvas emocijas.”

(Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)

Publicēts: 09.03.2018
Komentāru skaits: 0