Lieliska iespēja pamodināt savu iekšējo mākslinieku un izmēģināt spēkus smilšu kino meistarklasē! Piedāvājam 1h ilgu nodarbību gan pieaugušajiem, gan bērniem (no 6 gadu vecuma), kuras rezultātā izveidosiet savu smilšu kino īsfilmu. Lai piedalītos nodarbībā NAV nepieciešamas priekšzināšanas mākslā vai zīmēšanā!

*****

Smilšu kino meistarklasē būs iespēja:

  • Atklāt smilšu kino noslēpumus, pamēģinot dažādas smilšu kino tehnikas un veidus;
  • Radīt un uzfilmēt savu smilšu kino sižetu;
  • Darboties ar kinētiskajām smiltīm.

*****

Nodarbības vadīs mūsu kolēģe, mākslas pasniedzēja un mākslas terapeite Maira Šteinerte. Mairai ir izglītības zinātņu maģistrs, kā arī viņa šobrīd ir mākslas terapeite apmācībā. Mairai ir 8 gadu pieredze mākslas pedagoģijā, kā arī vada smilšu kino nodarbības bērniem programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

*****

Pēc smilšu kino meistarklases jūs iegūsiet ~5 – 10 min ilgu video ierakstu (ierakstītu pēc nodarbības Jūsu USB zibatmiņā vai nosūtītu vēlak elektroniski), kā arī nelielu dāvaniņu katram dalībniekam no Smilšu aplikācijām.

Nodarbībās var piedalīties 1-4 cilvēki (cena nemainās neatkarīgi no dalībnieku skaita). Nāc uz individuālu nodarbību vai arī darbojies kopā ar draugiem vai ģimeni! Nodarbības piemērotas no 6 gadu vecuma.

Meistarklases ilgums: 60 minūtes.

Nodarbības notiek mūsu birojā – Rīgā, O.Vācieša ielā 47-13 (Bieriņi).

Iepazīšanās cena par meistarklasi vasarā 40 eiro (standarta cena 50 eiro).

*****

 

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās un datuma rezervācija. Līdzi jāņem sava USB zibatmiņa.

Pieteikšanās pa tel.26473232 vai epastā: info@smilsukino.lv