Piedāvājam smilšu animācijas pakalpojumus visās tās izpausmēs. Mēs esam gatavi realizēt ikvienu Jūsu radošo un trako ideju, uzburot Jums un Jūsu pasākuma viesiem nebijušu un emocionālu piedzīvojumu.
Mēs nemitīgi pilnveidojamies un augam, piedāvājot arvien jaunus priekšnesumu risinājumus un tehnisko nodrošinājumu.

Pakalpojumi:


Izbraukumu pasākumi

   • Priekšnesumi
    Smilšu kino zīmēšanas galds ir aprīkots ar apgaismojumu un video tehniku, kas ļauj šo procesu filmēt vai pārraidīt uz ekrāniem, lai tas tiešraidē būtu redzams ikvienam pasākuma apmeklētājam. Lai nodrošinātu kvalitatīvu priekšnesmuma sniegumu, mums ir nepieciešami šādi vides faktori un tehniskais nodrošinājums: elektrība, projektors un ekrāns (vai TV), bezvējš, kā arī samazināts apgaismojums (pustumsa).
   • Meistarklases (individuālas nodarbības vai meistarklases izbraukumu pasākumos)
    Izbraukumu pasākumos līdzās priekšnesumiem labprāt dodam iespēju izmēģināt zīmēt ar smiltīm arī pasākuma apmeklētājiem, veidojot to kā smilšu kino meistarklasi. Tāpat piedāvājam arī individuālas apmācības/meistarklases pie mums smilšu kino tehnikas apguvei.
   • Bērnu pasākumos, skolās un bērnu vasaras nometnēs piedāvājam gan smilšu kino meistarklases ar dažādiem spēles elementiem, gan arī smilšu aplikāciju radošās darbnīcas (www.smilsuaplikacijas.lv).
   • Skolu programma: piemērota bērniem no 8-13 gadu vecumam (2.-6.klase). Bērni tiek sadalīti divās grupās un divās atsevišķās telpās – viena grupa darbojas ar smilšu kino un kopīgi ar mākslas pedagogu rada, zīmē un filmē smilšu kino īsfilmu, tikmēr otra grupa krāso smilšu aplikācijas. Pēc tam abas grupas samainās vietām. Nodarbību ilgums 40+40 minūtes, maksimālais bērnu skaits vienlaicīgi nodarbībās – 32. Sīkāks apraksts šeit: http://www.smilsuaplikacijas.lv/skola/ //  (Atsauksmes no skolām lasāmas sadaļā “Jaunumi”).
   • Jauna muzikāla izbraukumu izrāde bērniem “Sprīdītis” – pēc A.Brigaderes lugas motīviem. Izrādē ar stāstījuma, mūzikas un mākslas palīdzību tiek parādīti un izzīmēti visi Sprīdīša lielākie un brīnumainākie piedzīvojumi, savu Laimes zemi meklējot. Sprīdītis izrādē satiek gan Meža māti, gan Lutausi, gan cīnās ar velnu, gan satiek vēl arī citus interesantus tēlus, taču beigās nonāk turpat atpakaļ – savās mīļajās mājās, pie mīļās vecmāmiņas un draudzenes Lienītes. Tas viss tiks parādīts, izstāstīts un uzzīmēts visu skatītāju acu priekšā un redzams uz ekrāna. Sīkāks apraksts lapā “Jaunumi”.

 


Galdu noma

  • Piedāvājam mazos smilšu zīmēšanas galdus nomā. Cena par vienu galdu – 30 eiro, ieskaitot nodokļus/nedēļā. Piedāvājumā ietilpst viens mazais smilšu zīmēšanas galds ar iebūvētu LED apgaismojumu un zīmēšanas stiklu, un smiltīm. Galds paredzēts novietošanai uz galda vai grīdas (bez kājām). Galdu saņemšana mūsu noliktavā – Rīgā, O.Vācieša ielā 47-13, iepriekš veicot rezervāciju.

Video izveide

  ​Virs smilšu galda uzstādītā kamera sniedz iespēju smilšu animāciju filmēt un saglabāt video formātā. Pēc tam iespējama video materiāla montāža, apstrāde, balss vai titru pievienošana un video saņemšana elektroniskā formātā.

Kanvu apdruka!

​Jaunums! Piedāvājam izveidot smilšu zīmējumu ar uzdruku uz auduma kanvas. Pieejami dažādi izmēri.


Piedalāmies:

   • korporatīvajos pasākumos
   • pašvaldību pasākumos, svētkos
   • privātajos pasākumos (jubilejās, kāzās)
   • konferencēs, prezentācijās
   • balvu pasniegšanas ceremonijās
   • koncertos, izrādēs
   • skolās, bērnudārzos, bērnu vasaras nometnēs
   • kristīgos pasākumos, priekšnesumos baznīcās