Piedāvājam smilšu animācijas pakalpojumus visās tās izpausmēs, radot Jums un Jūsu pasākuma viesiem nebijušu un emocionālu piedzīvojumu.

Pakalpojumi:


Izbraukumu pasākumi

   • Priekšnesumi
    Smilšu kino zīmēšanas galds ir aprīkots ar apgaismojumu un video tehniku, kas ļauj šo procesu filmēt vai pārraidīt uz ekrāniem, lai tas tiešraidē būtu redzams ikvienam pasākuma apmeklētājam. Lai nodrošinātu kvalitatīvu priekšnesmuma sniegumu, mums ir nepieciešami šādi vides faktori un tehniskais nodrošinājums: elektrība, projektors un ekrāns (vai TV), bezvējš, kā arī samazināts apgaismojums (pustumsa).
   • Meistarklases (izbraukumu pasākumos)
    Izbraukumu pasākumos līdzās priekšnesumiem labprāt dodam iespēju izmēģināt zīmēt ar smiltīm arī pasākuma apmeklētājiem, veidojot to kā spēli un/vai smilšu kino meistarklasi.
   • Bērnu pasākumos, skolās un bērnu vasaras nometnēs piedāvājam gan smilšu kino meistarklases ar dažādiem spēles elementiem, gan arī smilšu aplikāciju radošās darbnīcas (www.smilsuaplikacijas.lv).
   • Skolu programmas: klātienē smilšu kino interaktīva improvizācijas izrāde “Apkārt pasaulei”. Skolēni sākumā vēro īsu smilšu kino stāstu, kurā tiek izzīmēti dažādi kontinenti, dzīvnieki un valstis. Pēc tam skolēni kopā ar improvizācijas teātra aktieri palīdz izdomāt stāsta sižetu un atrisinājumu, kuru māksliniece izzīmē smiltīs.  Sīkāks apraksts šeit: https://www.smilsukino.lv/nodarbibas-skolas/ //  (Atsauksmes no skolām lasāmas sadaļā “Jaunumi”).
   • Skolu programma: digitālā (attālinātā) versijā – piedāvājam radošas un izzinošas mākslas nodarbības, kurās skolēni varēs paši darboties un radīt glezniņas smilšu aplikāciju tehnikā, kā arī noskatīties vairākus video un uzzināt, kas ir smilšu kino, kā tas top, kā arī uzzināt daudz jaunus un interesantus faktus par smiltīm.
    Skolēni saņems vairākus video ierakstus, kuros
    smilšu kino māksliniece iepazīstina skolēnus ar smilšu animācijatehniku, tās vēsturi un pielietojumu, parāda smilšu kino tapšanas procesu un stāsta par smilšu ieguvi un to izmantošanu Latvijā un pasaulē. Smiltīs tiek izzīmēts īss ieskats izrādē “Apkārt pasaulei”, uzzīmēta Latvija, kā arī attēlots smilšu animācijā personalizēts sveiciens konkrētajai klasei un konkrētajai skolai.
    Pēc tam skolēni tiek iepazīstināti ar praktisko darbiņu – aplikāciju krāsošanu ar krāsainām smiltīm, kas pirms nodarbības tiek piegādātas uz skolu ar Omnivas kurjeru. Video ierakstā skolēniem tiek parādīta krāsošanas instrukcija, pēc tam bērni darbojas klasē kopā ar savu skolotāju (pēc skolotāja izvēles bērni saņem 1 lielo attēlu: Latvija vai Lāčplēsis). Izkrāsotie darbiņi paliek bērniem par piemiņu no nodarbības.

Galdu noma

  • Piedāvājam mazos smilšu zīmēšanas galdus nomā. Cena par vienu galdu – 30 eiro, ieskaitot nodokļus/nedēļā. Piedāvājumā ietilpst viens mazais smilšu zīmēšanas galds ar iebūvētu LED apgaismojumu un zīmēšanas stiklu, un smiltīm. Galds paredzēts novietošanai uz galda vai grīdas (bez kājām). Galdu saņemšana mūsu noliktavā – Rīgā, O.Vācieša ielā 47-13, iepriekš veicot rezervāciju.

Video izveide

  • ​Virs smilšu galda uzstādītā kamera sniedz iespēju smilšu animāciju filmēt un saglabāt video formātā. Pēc tam iespējama video materiāla montāža, apstrāde, balss vai titru pievienošana un video saņemšana elektroniskā formātā. Video formātā iespējams veidot gan dažādus stāstus, gan nomināciju pieteikumus un reklāmas.

 

Kanvu apdruka!

​Jaunums! Piedāvājam izveidot smilšu zīmējumu ar uzdruku uz auduma kanvas. Pieejami dažādi izmēri.


Piedalos:

   • korporatīvajos pasākumos
   • pašvaldību pasākumos, svētkos
   • privātajos pasākumos (jubilejās, kāzās)
   • konferencēs, prezentācijās
   • balvu pasniegšanas ceremonijās
   • koncertos, izrādēs
   • skolās, bērnudārzos, bērnu vasaras nometnēs
   • kristīgos pasākumos, priekšnesumos baznīcās